Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 2986 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 15:39:19

12,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 224 000 KM

Touran 2.0 Tdi Comfortline 2016

Shitet vetura e tipit VW Touran 2.0 Tdi modeli Comfortline Doganuar Homologuar Rexhistruar ne RKS

Vetura posedon Klimatronik,Tempomat,ACC Automtik Cruise Controll,Senzora te parkimit para dhe mbrapa,Senzora te reshjeve,Gjama te erresuar fabikisht,Mbyllje qendrore,Karrika me nxemje,2 Qelsa me dirigjues,Fellne alumini 16 zoll me goma te dimrit PIRELLI fring te reja,Komanda ne vollan,Vollan multifunksional,Bluemotion,6 Shpejtesi,Radio CD,MP3,Memory card,MP4,Alarm,Abs,Servo,Esp,Air bag,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues nga largesia,Kompresor per goma,Paisjet per gome rezerve etj etj

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVGZZZ1TZGW577128

Nje pronar e ka pase ne posedim qe nga dalja prej fabrike deri sa ka mberri ne Kosove

Ne Kosove jam pronari i pare vete e kam sjell nga Gjermanija dhe Doganuar Homologuar Rexhistruar dhe vetura eshte ne emrin tim personal

Goma te veres fringo te reja

Rripin dhembezor komplet setin Rryp dhembezor Continental pompa e ujit Shpanerat etj te nderruar posedoj faturen

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Qmimi i volitshem

Nuk beje nderrime

049313462

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit