Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 9413 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2022 09:50

12,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 195 500 KM

VW Touran 2.0 TDI - Cross - Automatik - DSG RKS


VW Touran 2.0 TDI - Cross - Automatik - DSG - 5 Ulse
Touran 2.0 tdi. DSG Cross Model
Vetura e sapo doganuar ne prill 2021 per her te pare.
Ju Garantojme per kilomatra, mund t'i verifikoni edhe te serviset e autorizuar •
Vetura i posedon keto gjera:
• Librin e Servisit me servise te kryera me 0 investim.
•Km 196xxx
• Pasqyret: Elektronike.
• Gjamat: Elektronik.
• Gjamat: E zi mbrapa fabrikisht.
• Drrita: te mjegulles..
• Klima : Tronic.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Buton .
• Ulset : me Xemje .
• Gomat te veres 2020
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• Dy qelsa
• Media /MP3 .
• CD-Player .
• Blutetooth .
• AUX-IN .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
• USB etj.
Çmimi me kesh 12700€
Vetura eshte familjare dhe mund te perkthehet mej her tek Noteri!
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38349111 838 whatsapp ose Viber +38649111-838

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit