Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 2764 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:23:56

12,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 171 420 KM

VW Touran 2.0 TDI,DSG

Shitet;VW Touran 2.0 TDI,Automatik,DSG,Comfortline,BMT,i sa po ardhen nga zvicra ne gjedje te mir me liber servsi me km te garantuar,Adresa,Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Ulse-5
Mundesi e blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export
Qmimi pa dogan 12.900euro

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

Shpërndaje:

Veturat e fundit