Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 2230 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:03:39

7,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 000 KM

Vw Passat B7 1.6 TDI 77KW model 2012

Vw Passat B7, 1.6 TDI, 77Kw ose 104Hp, viti i prodhimit 2011, model 2012, bluemotion, auto hold, tempomat, klim sezonale, central alarm, esp, abs, arb, xhamat me elektrik, manual 6 shpejtsi, radio, media, aux, fellne te bukura, i po sa doganuar dhe regjistruar, regjistrim te plote, per me shume info ne +38344409922.

Shpërndaje:

Veturat e fundit