Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 925 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/01/2022 13:40

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Furgon 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 2

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ -

VW CADDY 1.6 TDI Me Klim 2015

VW CADDY 1.6 TDI Me Klim, E Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* VW CADDY 1.6 TDI
* Viti i prodhimit 2015
* KLIMA
* RADIO CD
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit

Autosalloni YLBERI

044 773 659
+383 45 859 839

Shpërndaje:

Veturat e fundit