Vetura në shitje Renault Espace

Kjo veture ka pasur 1988 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:05:34

13,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 175 468 KM

Renault Espace 160 dCi,Dizel

Shitet;Renault Espace dCi 160,Dziel,Automatik,i sa po ardhen nga Zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar;Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Mundesi e blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit