Vetura në shitje Mercedes-Benz B 200

Kjo veture ka pasur 5320 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/04/2021 20:52

6,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Mercedes b200 rks 2008

Mercedes b klas 200 cdi dizell viti I prodhimit 2008 posedon kllim, manual,me liber servisi pasqyret me rrym ,abs , ,esp centrall radio me cd komandat nee vollan, fellga alumini origjinale te mercedesit ,sensora parking para edhe mbrapa ,farat me robot ,dritat jan photon me garancion si te gjatat dhe te shkurtrat ,vetura esht nee gjendje shum te rregullt si mrena ashtu edhe jasht.led interior 64 ngjyra.
Pres bleres serioz :kontaktoni ne Viber ose whatsap +38349659037

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit