Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 1775 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 02:07:28

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 220 111 KM

OPEL ASTRA 1.7CDTI POSAARDHUR NGA GJERMANIA

Opel Astra J 1.7CDTI ( Diesel ) Viti 2011 Sapoardhur Nga Gjermania Me Dogan Vetura eshte ne gjendje shum te mir i Garantuar per Kilometra dhe Aksidente Posedon : KlimaAutomatik Funksionale , NAVIGACION , Bordkompjuter Multifunksional , Komanda ne Timon , TEMPOMAT , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Kilometrat te Garantuara , Dy Qelsa , Liber Servisi, etj Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . Per Me Shum TEL 045-214-470 opell astra aster j

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit