Vetura në shitje Mercedes-Benz A 200

Kjo veture ka pasur 10161 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/04/2021 21:41

13,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 240 000 KM

MERCEDES BENZ A200 AMG-LINE

MERCEDES BENZ A200 AMG-LINE

Tel : 049856661
Tel : 049425830
Viber : +38349856661

MERCEDES A200 AMG-LINE
100KW-136PS
Viti i Prodhimit 2014
Automatik
Shpejtesi n timon
I Doganuar dhe i Regjistruar RKS🇽🇰
Led para , Led mbrapa
Drita xenon-bixenon
Cruise-control (tempomat)
Board computure
Timon multifunksional
Klimatronik
Navigacion
Senzora Parkingu para dhe mbrapa
Nxemje ne ulse
Ulse AMG
ECO
SPORT
Sistem zerimi USB,CD,BLUETOOTH
Fellne 17

Shpërndaje:

Veturat e fundit