Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 894 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:55:33

6,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 185 001 KM

OPEL MERIVA 1.7CDTI AUTOMATIK 2011

Opel Meriva 1.7CDTI ( Diesel ) Automatik Viti 2011 Sapoardhur Nga Gjermania ne gjendje Perfekte i Garantuar per Kilometra dhe Aksidente Me Dogan Homologim posedon : KlimaAutomatik Funksionale , Bordkompjuter Multifunksional , NAVIGACION , TEMPOMAT , Komanda ne Timon , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , ESP , ABS , Airbag , AUX , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Alarm , Dy Qelsa , Kilometra te Garantuara Me Liber Servisi , etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . TEL 049-907-035

Tag Opell Aster Meriva meriv automatik avtomatik tag opel AUTOMATIK

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit