Vetura në shitje BMW 218

Kjo veture ka pasur 400 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:24:09

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 211 000 KM

Shes BMW 218 Active Tourer 2017 automatik posa regjistruar, super gjendje!

Vetura e posa ardhur nga Gjermania, posa doganuar & regjistruar per here te pare

Full opcion, automatik i bardhe, bi xenon + led, timon multifunksional, senzora para + mbrapa, start stop, ndizet dhe ndalet me pulle, ulese me rregullim automatik, navi, dy celesa, goma te reja etj.

I gatshem per kontroll ne secilin servis te autorizuar.

Kontakt: +38349/196-287 (Edhe viber)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit