Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 120 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 00:13:20

7 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 220 000 KM

Citroen C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Shes Citroen C3 1.6 e-HDI Exclusive Panoram viti 12/2014 Model 2015 Facelift regjistrim 1 vjet i servisun ne gjendje perfekte, senzora klimatronik tempomat 4 xhama me rryme ,parfum te vetin , full paisje ,

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit