Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 6131 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/05/2021 10:04

32,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 140 000 KM

Audi A6 3.0TDI Quattro S line Matrix


Audi A6 3.0TDI Quattro S line
Viti prodhint 12/2015 viti modelimit 2016
Kilometra 140000 te garantuara
Exterior S line selection
Interior exclusive design piano black
Ambient light
Fara shtopa full LED matrix
Nderruesi S tronic
Timon sportiv lekure me shpejtsi + nxemje
Klimatronic 4 zonal + nxemje karrika
MMI Sistem navigacioni
Zerimi Bosse
Shiber
Amortizim elektrik me jastek ⬆️⬇️
Audi drive select
Audi pre sense - Acc braking guard
Distanc kontroll
Lane asist
Blind spot
Keyless
Bagazhi hapje mbyllje elektrike
Pasqyre te palosshme
Fellne 20ich me goma verore
Fellne 18inch me goma dimrore
I doganuar para 6 muajve

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit