Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1133 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 15:30:20

14,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 166 000 KM

GOLF 7 FACELIFT 2017 1.6 AUTOMATIK 🇩🇪 🇩🇪

DOGANË + HOMOLOGIM
VETURA ESHTE E IMPORTUAR NGA GJERMANIJA 🇩🇪 🇩🇪
KILOMETRA 166 MIJ ,
VITI 19/12/2017

NAVI FABRIKAT ME DISPLAY TOUCH SCREEN
AUX, CD , SD
NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUMË I RUAJTUR
FULL HISTORY NE VW GARAZHE
AUTOMATIK 1.6 TDI
116 PS , 85 KW

Çmimi 14 700 euro

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit