Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 520 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:32:46

5,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 230 000 KM

VW POLO 1.2 Tdi Comfortline Doganuar 2011

Shitet vetura e sapo ardhur nga Gjermanija VW POLO 1.2 Tdi Comfortline Doganuar

Vetura posedon Klima,Gjama me rryme,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje te gjamave nga largesia me qels,Abs,Servo,Esp,Alarm,Goma fringo te reja,2 Qelsa me dirigjues,Board kompjuter,Vollan multifunksional etj etj

Shpenzime shume te vogla te naftes 3.5lit /1000km

Vetem nje prnar e ka pase ne posedim qe nga dalja prej fabrike

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr I shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ6RZCY004744

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike

Viti i prodhimit 11.07.2011

Qmimi i volitshem

Nuk beje nderrime

049313462

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit