Vetura në shitje Opel Vectra

Kjo veture ka pasur 819 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 17:01:19

2,350 EUR

(Çmimi)


2,550 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 230 000 KM

Vectra 1.8i AUTOMATIC!!!!

..........🚗 JASMIN AUTOMOBILE 🚗...........
☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️
....☎️ Viber + 377 45 613 666 ☎️....
🚗 Prishtin-Mitrovic, (15km nga Prishtina)🚗
https://www.facebook.com/Auto-Beni-418803584890788
SHITET
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra 1.8i AUTOMATIC!!!!
Vendi i prodhimit: Zvicer
Viti i prodhimit: 2001
Kilometrat: 220298 me liber servisi
Nje pronar kosove
Karakteristikat teknike:
Dyer / Ulëse: 4/5
Ngjyra: Hirit Metali ke
Marshi: Automatic 5 shpejtësi
Pajisje standarde:
Kamera para dhe mrapa
Klima
Uleset e para me nxemje,
Sistemi I mbylljes se dyerve me central.
Xhamat me mbyllje elektrike.
Pasqyret e jashtme me rregullim elektrik,
Komanda ne timon
ABS, ,
Sistemi I zerimit me , Bluetooth, USB, AUX, Voice call.
Timoni me multifunksione
Na vizitoni tek JASMIN Automobile
Orari i punës : 08:00 - 18:00
Tel: +38349858656
Lokacioni: Maxhistralje Prishtine - Vushtrri Stanoc

Shpërndaje:

Veturat e fundit