Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1382 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:03:06

6,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Audi A3 2.0 Tdi model 2012

Audi A3 2.0 Tdi, viti i prodhimit 2011, model 2012, komanda ne timon, 6 shpejtsi, klima sezonale, ulset me nxemje, dritat led, komanda ne timon, navigacion, cd, abs, arb, esp, cd, central alarm, ne gjendje shume te mire, te gjitha serviset e kryera, i po sa ardhur nga Suedia, me libra te servisit dhe me dy qelsa, fellne te bukura, ndrimi i munshem, per me shume info tel +383 44 409 922.

Shpërndaje:

Veturat e fundit