Vetura në shitje Volkswagen Scirocco

Kjo veture ka pasur 417 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/06/2021 21:26

9,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 200 000 KM

Vw scirocco

Scirocco 1.4 TSI

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit