Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 564 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:12:32

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 246 000 KM

VW polo 1.6

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

Shpërndaje:

Veturat e fundit