Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 477 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:29:29

*Çmimi me marrëveshje


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIC 103KW/140PS

.........🚗 JASMIN AUTOMOBILE 🚗...........
☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️
....☎️ Viber + 377 45 613 666 ☎️....
🚗 Prishtin-Mitrovic, (15km nga Prishtina)🚗
https://www.facebook.com/Auto-Beni-418803584890788
SHITET
Prodhuesi: VW
Modeli: Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIC 103KW/140PS
Vendi i prodhimit: Gjermani
Viti i prodhimit: 2012
Kilometrat: 220.000 me liber servisi
Me Dogan Homologim
Karakteristikat teknike:
Dyer / Ulëse: 4
Ngjyra:Kafe Metalike
Marshi: Automatic 6 shpejtësi
Pajisje standarde:
Klimatronic
Tempomat
Komanda ne timon F1
ABS,ESP
Start stop
Dritat xenon
2 Qelsa
Sistemi I zerimit me , Bluetooth, USB, AUX, Voice call.
Timoni me multifunksione
Uleset e para me nxemje,
Sistemi I mbylljes se dyerve me central.
Xhamat me mbyllje elektrike.
Pasqyret e jashtme me rregullim elektrik,
Senzor Parkimi para dhe mrapa ,
Na vizitoni tek JASMIN Automobile
Orari i punës : 08:00 - 18:00
Tel: +38349858656
Lokacioni: Maxhistralje Prishtine - Vushtrri Stanoc

Shpërndaje:

Veturat e fundit