Vetura në shitje Fiat Grande Punto

Kjo veture ka pasur 780 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:08:57

4,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 200 000 KM

Fiat Punto 13 Cdti EVO Multijet Doganuar 2011

Shitet vetura e tipit Fiat Punto EVO 1.3 Cdti Mulitjet Doganuar

Vetura posedon Klima,Gjama me rryme,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,Board kompjuter,Fellne alumini,Abs,City,Alarm,Radio CD Mp3,Air bag,Mbyllje qendrore,Blue tooth,Auto telefon,Vollan multifunksional,Komanda ne vollan Goma fringo te reja te veres etj etj

Kilometra 200000 te garantuara 100% me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles qe nga dalja prej fabrike

Viti i prodhimit 30.09.2011

Nje pronar e ka pase ne posedim qe nga dalja prej fabrike

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Qmimi i volitshem

Nuk beje nderrime

049128182

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit