Vetura në shitje Mercedes-Benz C 250

Kjo veture ka pasur 6306 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:04:37

8,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2143 cm³ 268 738 KM

Mercedes-Benz C 250 CDI,4Matic

Shitet;Mercedes-Benz C250 CDI,4Matic,Automatik,i sa po aedhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar;Adresa,Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit