Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 2834 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/11/2021 20:58

22,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 215 000 KM

VOLKSWAGEN TIGUAN

VOLKSWAGEN TIGUAN, NAVIGACION, TEMPOMAT, START AND STOP, SENZORA, LINE ASSIST (KARRIGA ME NXEMJE DHE MASAZHIM), ETJ.

Shpërndaje:

Veturat e fundit