Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 5044 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 00:05:12

8,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Golf 6 Plus 2.0 Tdi Doganuar Homologim K.Teknike 2011

Shitet vetura e tipit Golf 6 PlusTdi 2.0 modeli Comfortline 140PS Doganuar Homologim dhe kontrolle teknike

Vetura posedon Klimatronik,Tempomat,Senzora te reshjeve,Vollan multifunksional,Abs,Servo,Esp,Air bag,Alarm,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,Bluetooth,Auto telefon,Board kompjuter,2 Qelsa me dirigjues,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues nga largesia,Fellne alumini 16 zoll,Gjama te zi fabrikisht,Radio CD MP3 Bluetooth,6 Shpejtesi,Karrika me nxemje etj etj

Nje pronar e ka pase ne posedim qe nga dalja prej fabrike

Garancion 100% per
1.Kilometra te garantuara
2.Garancion per aksidente
3.Garancion per dokumetacion

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ1KZBW533673

Viti 11.04.2011

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit