Vetura në shitje Dacia Sandero

Kjo veture ka pasur 650 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:05:22

3,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1149 cm³ 163 050 KM

Dacia Sandero 1.2,Benzin

Shitet Dacia Sandero 1.2 ,75,Benzin,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Xhama me ngrohje

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit