Vetura në shitje Mercedes-Benz 350

Kjo veture ka pasur 2635 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 13:37:45

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 289 871 KM

MERCEDES-BENZ E350 CDI

MERCEDES-BENZ E350 CDI
VITI 2009
BLUE EFFICIENCY
KLIM SEZONALE
LLED PARA DHE MBRAPA
CENZORA PARKINGUT
KOMANDA TIMON
SHPEJCIT TIMON
KARRIKAT ME NXEMJE
KARRIKAT ME AJR
GJAMAT ELEKTRONIK
+38344247605
044-444-714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit