Vetura në shitje Volkswagen Passat CC

Kjo veture ka pasur 1552 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/09/2021 19:14

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Artë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Passat CC

VW Passat CC 2.0 TDI
Viti prodhimit: 2009
Ndrruesi i shpejtsive: Automatik
Klimautomatic, Esp, Abs, Airbag
Sensor te parkingut para dhe mbrapa
AutoHold
Drita te mjegulles
Tempomat
Karrikat me nxemje
Radio me magazin Aux, Sd Card, Usb etj
Sensor te shiut
Fellne te orgjinal,gjithashtu posedon edhe fellnet e dimrit me goma te reja te firmes sava
E shum opcione te tjera
Full extra
Shum i ruajtur si jasht edhe mrenda
Ne gjendje perfekte
Te gjitha serviset e kryera
Vetura edhe ne gjendje perfekte vetem te vozitet

Shpërndaje:

Veturat e fundit