Vetura në shitje Mercedes-Benz E 350

Kjo veture ka pasur 2755 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 09:51:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 113 000 KM

MERCEDES E350 CDI 2016 I DOGANUAR 113000KM

MERCEDES E 350 CDI
- 113000 KM -
I DOGANUAR
AUTOMATIK
VITI 2016
Tel : 044 843 258 & 044 100 188

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit