Vetura në shitje Opel Vivaro

Kjo veture ka pasur 22 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/09/2021 19:45

3,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 200 000 KM

Vetura ne shitje Opel Vivaro

Shitet Opel Vivaro 1.9 Dizel ne gjendje te rregullt. Autorizim dhe perkthim i menjehershem.

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit