Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 42 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/09/2021 19:45

6,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 190 123 KM

opel corsa 1.3 dizel

OPEL CORSA 1.3 DIZEL viti 12/2011

vetura posedon
klim airbeg alarm abs esp
bordkompjuter
tempomat
Navi
komand ne timon

shum ne gjendje temir teknike dhe optike
vetura esapo doganuar

per meshum info na kontaktoni 044-431-606 ose 044-767-383

Shpërndaje:

Veturat e fundit