Vetura në shitje Chevrolet Orlando

Kjo veture ka pasur 196 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:09:21

5,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1998 cm³ 180 473 KM

Chevrolet Orlando 2.0 TDI,Automatik

Shitet,Chevrolet Orlando 2.0 TDI,Automatik,i sa po ardhun nga zvicra ne gjendje te mir me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Ulse-7
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

Shpërndaje:

Veturat e fundit