Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 72 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/09/2021 19:40

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 206 000 KM

Golf 6 PLUS/ AUTOMATIK (DSG) / Viti 2011

Shitet Golf 6 Plus 1.6 TDI (I-të kuqe) 77kw – 105ps AUTOMATIK (DSG), Viti i prodhimit 2011, i ardhur ne Kosovë në muajin Maj 2021. Vetura posedon 206-mij kilometra (të garantuara), regjistrim deri me datën 01.06.2022, Klimatronik, Censorë para dhe mbrapa, Komanda në Timon, Tempomat, dritaret elektronike, pasqyrat elektronike , ABS, ESP, Airbag etj....FULL OPSIONE.
NUK KA ASNJË DEFEKT DHE MUND TË KONTROLLOHET KU TË DESHIRONI.

Çmimi me marrëveshje;
Mundesi ndrrimi.

Shpërndaje:

Veturat e fundit