Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 635 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/01/2022 13:39

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ -

VW TOURAN 1.6 TDI BLUE MOTION TECHNOLOGY

VW TOURAN 2011 1.6 TDI. I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* VW TOURAN 1.6 TDI BLUE MOTION TECHNOLOGY
* Viti i prodhimit 2011
* 7 ULSE
* KLIMATRONIC
* BordKompjuter
* Dritare Elektrike
* ABS
* Airbag
* ESP
* Hallogenka
* Ngjyra e Hirit metalike
* Mekanizem per Larjen e Dritave te Para
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritat kryesore Halogene
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* Xhamat e gjelbër termoizolues

AutoSalloni YLBERI
044 773 659
045 859 839

Shpërndaje:

Veturat e fundit