Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 272 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/10/2021 12:52

9,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 233 000 KM

Shitet Golf 6 2.0 Dizel viti 2012

Shes GOLF 6
2.0 TDI (103 kw 140 ps) 6 shpejtesi
Blumotion
Comfor Line
Prodhuar-2012
I ardhur nga zvicrra
Kilometra te GARANTUARA 100%
Liber servisi,fatura etj
Ka klimatronik dy zonale
Ulse me nxemje
Dritat para Xenon big xenon dhe lled
Komanda ne timon
Tempomat
Mbrapa KAMER (hapet dhe mbyllet automatikisht)
Navigacion me cd,aux,blutoth,sd card,touch screen
Senzora te parkingut para dhe mbrapa
Park asisst(Parkohet vet ne vija te bardha)
2 qelsa
Start stop
Vetura eshte ne gjendje perfekte,nuk don asnje investim.
Tel:044775900

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit