Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 190 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/10/2021 12:51

10,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 180 000 KM

Shitet Golf 6 Automatik viti 2012

Shes GOLF 6 Automatik
Prodhuar-2012 Me dogan
I ardhur nga zvicrra
Kilometra 180 mi te GARANTUARA 100%
Liber servisi,fatura etj
Ka klimatronik dy zonale
Komanda ne timon
Tempomat
(hapet dhe mbyllet automatikisht)
Senzora te parkingut para dhe mbrapa
Park asisst(Parkohet vet ne vija te bardha)
Start stop
Vetura eshte ne gjendje perfekte,nuk don asnje investim.
Tel:04477590

Shpërndaje:

Veturat e fundit