Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1088 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 00:04:47

8,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 240 000 KM

Golf 6 Plus Tdi STYLE Automatik DSG Xenon Doganuar 2011

Shitet vetura e tipit Golf 6 Plus 1.6 Tdi me i te kuqe modeli STYLE Doganuar

Vetura posedon Automatik DSG,Xenon BI XENON,Klimatronik,Tempomat,Senzora te reshjeve,Vollan multifunksional,Abs,Servo,Esp,Air bag,Alarm,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,Bluetooth,Auto telefon,Board kompjuter,2 Qelsa me dirigjues,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues nga largesia,Fellne alumini 16 zoll,Gjama te zi fabrikisht,Radio CD MP3 Bluetooth,Karrika me nxemje etj etj

Nje pronar Gjerman e ka pase ne posedim qe nga dalja prej fabrike

Garancion 100% per
1.Kilometra te garantuara
2.Garancion per aksidente
3.Garancion per dokumetacion

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ1KZCW501526

Viti 16.06.2011

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

049313462

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit