Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 802 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:23:53

7,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


7,300 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 229 000 KM

Golf 7 TD-I te kuqe BluMotion

Golf 7 TDI
- Viti - 2014
- TD-I te kuqe BluMotion
- 229mi KM
- AutoHold
- Manuel 1,6
- Board Kompjuter
- Klime Automatike 2 Zonale
- Pasqyret me Nxemje
- Senzor Shiu
- Radio - CD /AUX/Blutooth / SD
- Frigorfer ne Fijok
- Mbeshtetes Dore
- Drita Mjegulles
- Drita Automatike ne Kthesa
- Dritare me Pull
- Me Liber Servisit
- Dy qelsa
- Nuk ka Dogan
- Vetura esht e posa ardhun nga Jasht-Mundeni me pa ne Drenas
- Kontakto ne Viber ☎️+383 49 676 909

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit