Vetura në shitje Porsche 944

Kjo veture ka pasur 2875 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:12:05

10,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 1982

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 4

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 50 000 KM

Oldtimer Porsche 944 2.5 Benzin Viti 1982 RKS Gjendje PERFEKTE

Oldtimer Porsche 944 2.5 Benzin 5 Shpejtësi.Viti 1982.Vetura i ka vetëm 50.000 km.Në gjendje shum të mirë teknike dhe vizuale.Vetura është i ruajtur nga pronari dhe gjendet në Prishtinë.Vetura është RKS por regjistrimi i skaduar.

Qmimi : 10.500 €

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Drita mjegulle

  •  Fellne

  •  Interior lëkure

Shpërndaje:

Veturat e fundit