Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 778 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/01/2022 13:39

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ -

VW Golf VII GTD AUTOMATIK 2.0 135 KW 184 PS

VW Golf VII GTD AUTOMATIK 2.0 135 KW 184 PS. I Doganuar. I Importuar nga Gjermania. IM7

VW GOLF VII GTD AUTOMATIK 2.0 BLUE MOTION TECHNOLOGY
* Viti i prodhimit 2015
* KAMERA
* Side Assist (Ndihma ansore ne ndrrimin e korsive, Paralajmrimi ne kend te Vdekur)
* Lane Assist (Nuk lejon daljen nga vijat e bardha)
* Distance Controler (Mban distancen me Veturat para)
* NAVIGACION dhe TOUCHSCREEN
* AUTO DRIVE SELECT
* Dritat Para XENON dhe BIXENON
* Dritat Mrapa LED
* Senzora Parkingu Para dhe Mrapa
* Karrika RECARO (Sport)
* GTD Alu Felga
* Komanda ne Vallon
* Nxemje ne Karrika
* KLIMATRONIC
* Komanda ne Vallon
* Pasqyret me nxemje
* Bordkompjuter
* Drita ne Dyer LED
* Drita ne Prag LED
* Interieri I Tavanit I ZI
* Pedale në çelik inox
* Trupi galvanizuar (Nuk Ndryshket)
* Pasqyret palohen me menyr automatike pas mbylljes se vetures
* Timon lëkure multifunksionale (3 spokes) me dekor alumini
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Pasqyret palohen ne menyr automatike
* Spoiler i pasmë në ngjyrë të trupit
* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona,
veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas
* Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese
* Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme
* Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves
* Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit
* Mbulesa e sediljes ne pëlhurë, dizajni "Clark"
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje

Shpërndaje:

Veturat e fundit