Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 784 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:11:13

6,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 290 000 KM

Skoda Octavia

Shitet Skoda Octavia 1.6 Diesel automatike. Automatike DSG (7+R) Viti 2013 Klimatronike Navigacion Tempomate Abs/ESP Karrikat me nxemje Komanda ne Timon Pasqyret elektronike ,Nxemje. Dritaret elektronike Board Computer Auto hold automaike Fellne me goma Dimri 16 Halogena Drita Dites Drite per Kthesa •Senzora parkingu mbrapa • Skoda eshte ne gjendje super te mire si Mekanike edhe optike. Servisin e kryer te madh dhe te vogel komplet Me garancion Km 290 mij te dokumentuara te gjitha me liber servisi nga 0km deri me tani. Vetura eshte e gatshme per qfar do lloj prove ngana juaj. E ardhur ne ks nga ch qe dy vite e gjysem . Regjistrim ne emer temin personal deri ne Gusht 2022. Viber Liridoni +38349585972

Shpërndaje:

Veturat e fundit