Vetura në shitje Peugeot 5008

Kjo veture ka pasur 1039 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:04:44

4,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 131 088 KM

Peugeot 5008 1.6i,Turbo,Benzin

Shitet;Peugeot 5008, 1.6i,Turbo Benzin,Manuel, 7-Ulese,i sa po aedhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar;Adresa,Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit