Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 388 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 00:05:28

8,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 240 KM

Golf 6 Style 2.0 Tdi Doganuar 2011

Golf 6 STYLE 2.0 Tdi Doganuar Homologim K.Teknike 2011

Shitet vetura e tipit Golf 6 PlusTdi 2.0 modeli STYLE 140PS Doganuar

Vetura posedon Klimatronik,Tempomat,Senzora te reshjeve,Senzora te parkimit para dhe mbrapa,Vollan multifunksional,Abs,Servo,Esp,Air bag,Alarm,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,Bluetooth,Auto telefon,Board kompjuter,2 Qelsa me dirigjues,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues nga largesia,Fellne alumini 16 zoll,Gjama te zi fabrikisht,Radio CD MP3 Bluetooth,6 Shpejtesi,Karrika me nxemje,Kuken me vendosje me qels etj etj

Nje pronar e ka pase ne posedim qe nga dalja prej fabrike

Garancion 100% per
1.Kilometra te garantuara
2.Garancion per aksidente
3.Garancion per dokumetacion

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ1KZCW529494

Viti 11.10.2011

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Importuar nga Gjermanija

Nuk beje nderrime

049128182

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit