Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 1081 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:04:46

7,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 201 106 KM

Skoda Octavia 2.0 TDI,Automatik,DSG

Shitet;Skoda Octavia 2.0 TDI,Automatik DSG,Ambition,i sa po ardhen nga zvicra ne gjndej te mir me liber servisit me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Klimë(AC)

  •  Alarm

  •  Mbyllje qendrore

  •  Fellne

  •  Senzorë shiu

Shpërndaje:

Veturat e fundit