Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 155 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 00:30:07

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 232 110 KM

VW GOLF 6 PLUS STYLE VITI 2011

Vw Golf 6 1.6 TDI STYLE Viti 2011 i Posaardhur Nga Gjermania Vetura eshte e Garantuar per Kilometra dhe Aksidente ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet posedon : KlimaAutomatik Dy Zonale , Bordkompjuter Multifunksional , Pulla ne Timon , Tempomat , Karrika Me Nxemje , Larjen e Dritave , Senzor Parkingu Para - Mrapa , Pasqyret i Palohen , Senzora Shiu , Liber Servisi etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte ME DOGAN . TEL 044-460-365
vw golf gollf VW tag plus +

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit