Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 280 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/11/2021 20:19

13,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 135 169 KM

GOlLF 7 2.0 DSG 2013

Shitet Veturen Golf 7 2.0 DSG , te sapo ardhur nga zvicra! Vetura eshte ne gjendje perfecte dhe nuk ka nevoj per asnje investim me te gjitha serviset e kryera, servisi i fundit ne 129000 km. Vetura eshte me 135169 km te kaluara me garancion.
Vetura posedon: Tempomat, distanc control, park pilot, senzora ne te gjitha anet , timon multifunkisional me te gjitha opcionet, po ashtu ka kamera, ulset me nxemje, goma te reja te dimrit dhe shume e shume opcione te tjera te gjitha fabrikisht
Pres blers serioz!
tel +38344127057

Shpërndaje:

Veturat e fundit