Vetura në shitje BMW 535

Kjo veture ka pasur 8548 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/11/2021 12:36

15,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 130 000 KM

Bmw 535i Xdrive

Shes BMW 535 i XDrive 2012
Gomat e reja te Dimrit 2021 Sava Eskimo hp2
Gomat e veres michellin pilot sport 4 2019
Lane Assist
Camera 360 shkalle
Karriket me nxemje para dhe pas
Vollanin me nxemje
Panoramë
Dritat motorrike me lëvizje timonit
Soft Close
Keyless entry

Vetura gjithashtu posedon
MHD tunning multi map

Map 1 - eco vozitje 8.5l / 100km
Map 2 - 75% fuqisë
Map 3 - 100% fuqisë - 410 hp

K&N performance AirFilter

Regjistrimi i pare ne Kosove.
Vetura ka regjistrim edhe 5 muaj.
Nuk ka nevoj për asnjë investim.

Bejm ndrrim me:
Gold 7 GTD
Audi a3
Audi a6

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit