Vetura në shitje Ford Kuga

Kjo veture ka pasur 556 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 14:35:33

8,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 188 KM

FORD KUGA

FORD KUGA


Tel : 049-856-661
Tel : 049-425-830
Viber : +38349856661

I sapo ardhur nga zvicra pa dogan 🇨🇭
Ford Kuga 4x4
Kubikazha ( 2.0 Diesel )
Viti i prodhimit 2012
Automatik
188mi km me liber servisi
Timon multifunksional
Climatronik
Star / Stop
Tempomat
2 qelsa
Senzora parkingu para dhe mbrapa
Senzora shiu
Pasqyre elektronike
Xhama t erresuara nga prodhuesi
Aux , Bluetooth, Usb , CD
Vetura esht n gjendje perfekte teknike dhe optike i servisuar me rregull

Shpërndaje:

Veturat e fundit