Vetura në shitje Mercedes-Benz C 200

Kjo veture ka pasur 789 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 14:35:46

11,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 0 270 KM

MERCEDES BENZ

Mercedes Benz

049-856-661
+38349856661

I sa po Doganuar dhe i Regjistruar
Viti prodhimit 2012
Automatik
Kubikazha (2.2 diesel )
Timon multifunksional
Sistem navigacioni
Led para led mbrapa
Xenon bixenon
Climatronic 3 zonale
Pasqyre me palosje
Fellne 16
I servisuar me rregull me histori servisi

Shpërndaje:

Veturat e fundit