Vetura në shitje Volkswagen Phaeton

Kjo veture ka pasur 447 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:04:58

10,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 283 540 KM

Phaeton 3.0 V6,Automatik

Shitet;VW Phaeton 3.0,V6 ,Automatik,i sa po ardhen nga zvicra ne gjndej te mir me liber servisit me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit