Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 566 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 17:39:14

13,950 EUR

(Çmimi)


14,950 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 228 000 KM

Volkswagen Golf 7 2.0 Tdi Automatic DSG Model CUP (RKS)

Viti I prodhimit:2014/model 2015 (1 VIT RKS)
( Servisum Komplet ) + Libra e servisit
🕹DSG / Automatic.
▶️227.xxx,- Km te kalum.
▶️110kw / 150 Ps.
▶️Timon Multifunctional / F+/-
▶️Radiontouchscreen/Navigation/Cd/DVD/ -Bluetooth/Media-in cable/Sd Card/Phone connection/
▶️ ❄️Ac Klim Dual zone/Tempomat/Abs/
▶️ (4x) Gjama Elektrik.
▶️Ulset me nxemje(ISOFIX).
▶️Pasqyrat elektronike me nxemje dhe palosje me drita.
▶️Xhama color Fabrikisht.
▶️Senzor shiut.
▶️Senzora Parkingu Para↔️Mbrapa
▶️Parkpillot/Parkohet Vet.
🔑 2 Qelsa/ 🔐Mbyllje qendrore.
🚨 Alarm/Eco system/ Freni i dores Elektronike/Autohold/ Fellne me guma Dimrit ❄️.

- Ndrrim nuk boj ❌
📞 Per ma shum info:049145415

Shpërndaje:

Veturat e fundit